Marcin Treter - Starszy Doradca d/s Nieruchomości

W pracy

Mam takie szczęście, że moja praca jest moją pasją a miejsce w którym ją wykonuję znam jak własną kieszeń. Pomagam ludziom spełniać ich marzenia. Jak wszyscy wiemy droga do spełnienia własnych marzeń często bywa trudna, czasochłonna i męcząca a ja jestem od tego aby ją Państwu ułatwić. Zawodowo z rynkiem nieruchomości związany jestem od 2007 roku. Uczestniczyłem w setkach transakcji, reprezentując każdą ze stron. Zajmowałem się pozyskiwaniem środków na zakup nieruchomości, jak również i wyszukiwaniem nieruchomości pod inwestycje. Teraz jestem pośrednikiem w obrocie nieruchomościami w agencji RS Real Estate. Pod swoją opiekę przyjąłem, miejsce dla mnie wyjątkowe. Miejsce w którym się urodziłem, wychowałem i spędziłem większość mojego życia. Dzielnicą Warszawy którą tak bardzo sobie cenię jest Wilanów. To tutaj spędziłem najpiękniejsze chwile dzieciństwa i wczesnej młodości. Byłem świadkiem rozwoju Wilanowa od terenu porośniętego łąkami aż po ekskluzywną dzielnicę jaką jest teraz. To właśnie podczas tej przemiany zrozumiałem, że to czym chcę się zajmować w życiu związane jest z rynkiem nieruchomości.

zobacz wiecej +

Poza pracą

W życiu cenię sobie niezależność i prywatność. Nierozerwalnie związany jestem z miejscem w którym pracuję. Ogólnie mówiąc to Wilanów oraz wszystko co z nim związane jest moim hobby. Czas wolny lubię spędzać aktywnie. Jestem spod znaku Ryb a więc szeroko rozumiane sporty wodne takie jak: żeglarstwo, pływanie czy też kajaki są bliskie. Pobliskie tereny zielone sprzyjają wycieczkom rowerowym oraz „spacerom” które bardzo sobie cenię. Z racji miejsca w którym się wychowałem mam zaszczyt bycia kibicem drużyny piłkarskiej: Legia Warszawa. Zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym jestem zwolennikiem powiedzenia: „Nie oceniaj ludzi po słowach lecz po czynach”.

zobacz wiecej +

Moje dane

Języki: angielski

Obszar działania: sprzedaż, wynajem, mieszkania, domy, grunty, Mieszkania najem/wynajem, Mieszkania zakup/sprzedaż, Domy zakup/sprzedaż, Domy najem/wynajem, Grunty inwestycyjne zakup/sprzedaż, Wilanów

Tel: 530539990

Moje rekomendacje

POWIĘKSZ
POWIĘKSZ

Poznaj nasz zespół

kontakt

Adres biura
ul. Kopernika 30 lok. 10,
00-950 Warszawa
Izabela Rokicka
Kierownik biura
Magdalena Szelenbaum
Koordynator ds. Ofert
>zgłoś nam ofertę  wynajmu albo sprzedaży <
Licencjonowani pośrednicy
w obrocie nieruchomościami:
Rafał Szelenbaum
Licencja nr 20579