G
S
NW
Pod inwestycję z projektem pensjonatu. Staw i góry
Powierzchnia
39100.0 m2
Cena za m2
30 PLN

Pod inwestycję z projektem pensjonatu. Staw i góry

Grunt
Sprzedaż
Na wyłączność
mapa
1 200 000 PLN
1 200 000 PLN
1 200 000 PLN
30 PLN
39100.0 m2
170.00
200.00
asfaltowa
RS-GS-212382

Opis nieruchomości

NieruchomośćSprzedawana nieruchomość składa się z działki ze stawem (2,7 ha) dla której sporządzony jest projekt obiektu noclegowo-gastronomicznego oraz dodatkowo z 4 działek przylegających do stawu na przeciwległym brzegu (4x 3000 m2).Staw, funkcjonujący i dobrze utrzymany, ma powierzchnię 1,5 ha. Jest otoczony terenami zielonymi. Pas od strony północnej graniczy z lokalną drogą prowadzącą do wspomnianych Kolorowych Jeziorek.  Na zachodnim brzegu stawu przewidziany jest obiekt noclegowo gastronomiczny z tarasem bezpośrednio na wodzie. Od strony wschodniej i południowej brzeg graniczy z działkami budowlanymi stanowiącymi część oferty.

Pensjonat i restauracja.Na zaprojektowany obiekt składają się 4 dwupoziomowe apartamenty z bezpośrednim wyjściem nad wodę oraz lokal usługowy zaprojektowany dla potrzeb gastronomii.Główna sala ma ok. 90 m2 , oddzielne wejście od strony ulicy i wyjście  na taras nad stawem. Jest ustawna i nadaje się zarówno dla funkcjonowania restauracji lub kawiarni, jak i na kameralne imprezy okolicznościowe (wesela, komunie). Zaplecze gastronomiczne jest dobrze przemyślane i gwarantuje sprawną pracę kuchni i sali. Sama kuchnia ma powierzchnię 15 m2, jest centralnie sytuowana, co zapewnia łatwy dostęp do 2 magazynków, pomieszczenia socjalnego z łazienką i zmywaka.  Ciąg komunikacyjny prowadzi z Sali do oddzielnego wyjścia na zapleczu .

PokojePosiadają oddzielne wejścia od strony zachodniej oraz wyjścia nad wodę od strony wschodniej. Parter o powierzchni  29 m2  przewidziany jest pod pokój dzienny (16 m2)i łazienkę (2,9 m2). Ma wydzielony hol i wejście na piętro.

Pokój na piętrze ma te same wymiary jednak  mniejszą  powierzchnię użytkową (ok. 23 m2) ze względu na skosy. Po obu stronach pokoju są okna z lukarnami, co sprawia że skosy nie są uciążliwe. Może być  urządzony jako pokój 4-o osobowy lub 2-u osobowa sypialnia z zestawem wypoczynkowym.

Pomiędzy częścią mieszkalną a usługową są 2 pokoje przeznaczone na biuro i pomieszczenie techniczne lub pralnię. Dodatkowo izolują one Gości pokoi od zgiełku restauracji. W tym miejscu na piętrze są kolejne 2 pomieszczenia o łącznej powierzchni 60 m2. Może służyć jako mieszkanie dla załogi obiektu.

Działki budowlane.Po przeciwnej do pensjonatu stronie sytuowane są 4 działki budowlane, po 3000 m2 każda. Dwie z nich graniczą bezpośrednio z linią brzegową stawu. Jedna częściowo.  Doskonale uzupełnią ofertę noclegową o kolejne obiekty. Zachowując kameralny klimat tego miejsca możliwe jest sytuowanie 6-8 domów pod wynajem.WieściszowiceWieś położona w Rudawach Janowickich, w Sudetach Zachodnich. Znajduje się we wschodniej części Rudaw, w otulinie Rudawskiego Parku Krajobrazowego. Ta spokojna okolica w sezonie letnim chętnie odwiedzana jest przez turystów dla tutejszych Kolorowych Jeziorek, malowniczych szlaków pieszych, konnych i rowerowych oraz dla widoków i czystej natury.  To doskonałe miejsce do codziennego spokojnego życia oraz do prowadzenia interesów związanych z obsługą ruchu turystycznego.  Niespełna 5 km od oferowanych działek znajduje się Pałac w Ciechanowicach z zabytkowymi freskami i polichromią. Obecnie wnętrza są odnawiane dzięki staraniom tutejszej Fundacji Freski Ciechanowickie. Niedawno przywrócono do świetności pałacowy park. Po zakończeniu prac wewnątrz obiekt dołączy do popularnego w regionie Szlaku Pałaców i Ogrodów i zapewne stanie się, obok Kolorowych Jeziorek, silnym magnesem turystycznym.  

Kolorowe JeziorkaTo unikalne na skalę europejską miejsce dla rekreacji. Kolorowe Jeziorka powstały na terenach pozostałych po zamknięciu wydobycia pirytu. To właśnie skład chemiczny skał wyrobisk przyczynia się do magicznego efektu różnorodnych kolorów wód w zbiornikach.  Miejsce to posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę turystyczną: dogodny dojazd, parkingi, bar z pysznym jedzeniem, brakuje tylko… miejsc noclegowych.

Zapraszam na prezentację. To miejsce warte zobaczenia! 

Zdjęcia nieruchomości

Pokaż mapę
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
Aleksander Sucharda
Doradca ds. nieruchomości
RS Real Estate
ul. Kopernika 30 lok. 10
00-336 Warszawa

Inne w tej kategorii Pokaż więcej (25)

Inne w tej kategorii Pokaż więcej (25)

162 000 PLN
Kup za PLN msc
Grunt
Sprzedaż

1615.0 m2
150 000 PLN
Kup za PLN msc
Grunt
Sprzedaż

6000.0 m2
90 000 PLN
Kup za PLN msc
Grunt
Sprzedaż

1335.0 m2
230 000 PLN
Kup za PLN msc
Grunt
Sprzedaż

5145.0 m2

1 200 000 PLN
Sprawdź ratę chevron_right

To pole jest wymagane
phone