RS Real Estate sp. z o.o.-cookie

Strona internetowa stostuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce prywatności. Ok. zamknij

408 000 PLN
408 000 PLN

Mieszkanie, Sprzedaż, 67.41 m2, Warszawa

Mieszkanie
Sprzedaż
Gwiaździsta, Żoliborz, Warszawa
408 000 PLN
6 052 PLN
67.4 m2
4
11 / 16
1981
Gwiaździsta, Żoliborz, Warszawa
Wtórny
blok
łazienka(3.9 m2), sypialnia, sypialnia, sypialnia
balkon(5.0 m2)
winda

Opis nieruchomości

DUŻE 4-POKOJOWE MIESZKANIE NA GRANICY ŻOLIBORZA I BIELAN

Zapraszam osoby poszukujące 4-pokojowego mieszkania w jednej z piękniejszych warszawskich lokalizacji - w sąsiedztwie parku Kępa Potocka oraz Lasku Bielańskiego do zapoznania się z niniejszą ofertą!

Mieszkanie usytuowane jest na XI piętrze w wysokim budynku wyposażonym w windy (3 szt), z pięknym widokiem na park, las oraz zielone podwórko. Ekspozycja okien na stronę zachodnią zapewnia nasłonecznienie w godzinach popołudniowych zaś jedna sypialnia wychodząca na stronę północną gwarantuje w pomieszczeniu przyjemny chłód w okresie letnich upałów.

Sam lokal mieszkalny kwalifikuje się do częściowego bądź pełnego remontu, jakkolwiek istnieje możliwość zamieszkania w nim w stanie obecnym jedynie po odświeżeniu. Na podłogach w pokojach oraz przedpokoju położona jest mozaika parkietowa - do cyklinowania bądź do wymiany, ściany malowane, okna stare drewniane ( z roku 1999). W przedpokoju zamontowane są 3 szafy wnękowe, a także pawlacze zwiększające funkcjonalność mieszkania - wszystko do pozostawienia przyszłemu właścicielowi. Kuchnia stanowiąca odrębne pomieszczenie o powierzchni 7,6 m2 z oknem i skromnym wyposażeniem w meble kuchenne oraz sprzęt AGD oraz nowymi dobrej jakości oknami. Obecnie ściana między kuchnią a jednym z pokoi została zburzona i w ten sposób uzyskano pomieszczenie przeznaczone na jadalnię. Do największego pokoju przylega balkon wychodzący od strony zielonego osiedlowego podwórka. Osobne pomieszczenia łazienki i toalety w zgrabnych kształtach i przyzwoitym stanie nadające się do użytkowania aczkolwiek zalecane jest przeprowadzenie remontu obu pomieszczeń.

Budynek mieszkalny zlokalizowany przy ulicy Gwiaździstej, tuż przy przystanku autobusowym, z którego dojazd do metra zajmuje 10 minut. Zarówno elewacja jak i windy, okna i klatki schodowe zostały odnowione, wymienione na nowe, odświeżone.

Blok położony jest w przepięknej okolicy, pełnej zieleni, cichej i spokojnej. Otoczenie gwarantuje możliwość korzystania z wszelkiego rodzaju usług, ponieważ w pobliżu znajdują się ośrodki sportowe, basen, szkoły i boiska dla dzieci, place zabaw, sklepy w tym Carrefour oraz poczta, przychodnia lekarska, biblioteka. W pobliskim lasku znajduje się park linkowy a w parku sprzęt umożliwiający uprawianie sportów wodnych a także siłowych.

UWAGA! Możliwość założenia księgi wieczystej i sfinansowania zakupu kredytem bankowym.

Serdecznie zapraszam na prezentację!

Urszula Kwiecień
tel. 518 087 249
u.kwiecien@rsgroup.pl


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Zdjęcia nieruchomości

Pokaż mapę
Urszula Kwiecień
Ekspert d/s Nieruchomości
RS Real Estate
ul. Kopernika 30 lok. 10
00-336 Warszawa
Kontakt telefoniczny
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

408 000 PLN

Jestem zainteresowany ofertą

To pole jest wymagane
phone