RS Real Estate sp. z o.o.-cookie

Strona internetowa stostuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce prywatności. Ok. zamknij

Rekrutacja


Firma RS Real Estate powstała opierając się na trzech filarach, kluczowych dla, tak naprawdę, każdego biznesu - ludziach, doświadczeniu i zarządzaniu. Ludzie, bo w tej branży człowiek jest na pierwszym miejscu. Doświadczenie - ponad dwadzieścia lat na rynku nieruchomości mówi samo za siebie. Zarządzanie, bo doradca to nie tylko telefon i dokumenty - to jego wiedza, warsztat, ale także rozwój czy pomoc zespołu i przełożonych.
Dlatego też, w naszej firmie znajdziesz wyłącznie najlepszych.

RS Real Estate - Specjaliści z Twojej okolicy.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Doradcy ds. nieruchomości

Ze szczególnym uwzględnieniem: Bemowa, Białołęki, Mokotowa, Ochoty, Pragi Południe, Pragi Północ, Sadyby, Targówka, Wawra i Marek.

Na tym stanowisku będziesz,
Obsługiwać obie strony transakcji - zarówno Sprzedającego jak i osobę nabywającą nieruchomość. Od pierwszej rozmowy z Poszukującym mieszkania lub domu do przekazania kluczy osobie, która dzięki Tobie i Twojej pomocy lada moment wprowadzi się do swojego nowego lokum. Od obejrzenia mieszkania, które trafi na sprzedaż, poprzez negocjacje, na wspólnym spotkaniu u notariusza kończąc. Będziesz sprawował(a) pieczę nad wybranym obszarem Warszawy znając ją lepiej niż własną kieszeń lub też poszukiwał(a) prawdziwych perełek na terenie całego miasta.
Co więcej, w zasięgu ręki, do dyspozycji będziesz miał(a) zespół, który z przyjemnością wdroży Cię w realia rynku nieruchomości oraz przełożonych, którzy odpowiedzą na każde pytanie.
Najlepsze zasady biznesu i wysoka etyka to wciąż za mało, dlatego oferujemy możliwość rozliczania prowizji od razu po zaksięgowaniu rozliczenia z klientem - dzięki temu nie musisz pilnować okresów rozliczeniowych i czekać tygodniami na uczciwie wypracowana prowizję.

Będąc częścią naszego zespołu liczymy się z Twoją opinią oraz doceniamy Twój wkład w rozwój firmy.

Szukamy osób:

● Optymistycznych i odpowiedzialnych;

● Empatycznych z poczuciem humoru;

● Zorganizowanych i skoncentrowanych na działaniu i celach;

● Energicznych i, nastawionych na poszukiwanie nowych rozwiązań;

● Z nienaganną prezencją;

● Z wykształceniem wyższym lub kończących studia;

● Z doświadczeniem w nieruchomościach (mile widziane, acz nie niezbędne - nauczymy Cię)

Oferujemy:

● Szkolenia przygotowawcze i rozwojowe;

● Wpływ na sposób funkcjonowania firmy i możliwość rozwoju;

● Wysokie i szybko wypłacane prowizje;

● Indywidualne podejście i wsparcie coachingowe;

● Dobrą atmosferę w pracy;

● Niezbędny sprzęt, oczywiście (telefon, aparat fotograficzny, komputer).

Jeżeli spełniasz nasze kryteria prześlij aplikację zawierającą CV i list motywacyjny na adres: rekrutacja@rsgroup.pl. Zastrzegamy możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w stopce CV i listu: „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.