Barbara Wymysłowska - Ekspert d/s Nieruchomości

W pracy

Szanowni Państwo, z przyjemnością pragnę przedstawić dzielnicę Warszawy, z którą jestem związana przez całe życie. Dzieciństwo spędziłam w uroczej części dzielnicy Bemowa – Jelonki. Dzięki bardzo dobrej znajomości tych terenów, moja praca jest przyjemna i daje mi dużo satysfakcji. Ze względu na świetną infrastrukturę oraz bliskość terenów zielonych, miejsce to jest atrakcyjne przede wszystkim dlatego, że łączy miejski zgiełk i naturę. Jelonki są jednocześnie różnorodne jeśli chodzi o zabudowę, można spotkać tu wieżowce, ale również małe domki jednorodzinne z ogrodami. Warto podkreślić, że jest to jedna z najmniej zanieczyszczonych części Warszawy. Bliskość terenów zielonych, takich jak Puszcza Kampinoska, pozwala aktywnie spędzać wolny czas, przy równoczesnym doskonałym połączeniu z centrum miasta. Szeroki wybór połączeń autobusowych i tramwajowych oraz dogodny dojazd do tras S8, A2 zapewniają sprawną komunikację z każdym zakątkiem Warszawy. No i II linia metra… która przebiegać będzie właśnie przez Jelonki, co jeszcze bardziej usprawni przemieszczanie się po terenie stolicy. Serdecznie zapraszam Państwa na spotkanie, wiem, że wspólnie znajdziemy idealne miejsce.

zobacz wiecej +

Poza pracą

Uwielbiam podróże, zwłaszcza po Polsce. Wakacyjny wolny czas spędzam głównie na Mazurach albo wędrując po górach Beskidu Żywieckiego. Kocham przyrodę, a moją największą pasją jest pielęgnowanie ogrodu. Zwłaszcza na przełomie wiosny i lata, kiedy wszystko budzi się do życia i zaczyna kwitnąć. To idealny sposób na „odstresowanie się”, uwolnienie od codziennego zgiełku i problemów. Bardzo lubię czytać dobre książki, zwłaszcza romanse, a jako urodzona optymistka, chętnie oglądam komedie. Jestem miłośniczką tańca klasycznego, ukończyłam zresztą trzy klasy szkoły baletowej. Kiedy nie podróżuję, wolne chwile lubię spędzać z moimi bliskimi i znajomymi, uwielbiam, kiedy przyjeżdżają do mnie i możemy delektować się swobodną atmosferą.

zobacz wiecej +

Moje dane

Obszar działania: Mieszkania zakup/sprzedaż, Mieszkania najem/wynajem, Domy zakup/sprzedaż, Domy najem/wynajem, Lokale usługowe zakup/sprzedaż, Lokale usługowe najem/wynajem, Grunty inwestycyjne zakup/sprzedaż, Bemowo

Tel: 794902716

Moje rekomendacje

POWIĘKSZ
POWIĘKSZ
POWIĘKSZ
POWIĘKSZ
POWIĘKSZ
POWIĘKSZ
POWIĘKSZ
POWIĘKSZ
POWIĘKSZ
POWIĘKSZ
POWIĘKSZ
POWIĘKSZ
POWIĘKSZ
POWIĘKSZ
POWIĘKSZ
POWIĘKSZ
POWIĘKSZ
POWIĘKSZ
POWIĘKSZ
POWIĘKSZ
POWIĘKSZ

Poznaj nasz zespół

kontakt

Adres biura
ul. Kopernika 30 lok. 10,
00-950 Warszawa
Izabela Rokicka
Kierownik biura
Magdalena Szelenbaum
Koordynator ds. Ofert
>zgłoś nam ofertę  wynajmu albo sprzedaży <
Licencjonowani pośrednicy
w obrocie nieruchomościami:
Rafał Szelenbaum
Licencja nr 20579
Facebook