Hanna Sierzpowska - Ekspert d/s Nieruchomości

W pracy

Szanowni Państwo, jako specjalistka od nieruchomości, pod swą opiekę przyjęłam szczególną dla mnie dzielnicę Warszawy – Ursus. Miejsce, w którym się wychowałam i mieszkam po dziś dzień. We wcześniejszych latach udzielałam się charytatywnie w społecznym komitecie działającym na rzecz dzielnicy, m.in. przy projektach dotyczących budowy basenu czy linii gazociągu przy jednej z ulic oraz startowałam w wyborach samorządowych. Bacznie obserwuję wszelkie postępy, które mają miejsce na terenach naszej dzielnicy. Rozwój infrastruktury stworzył tu bardzo przychylny klimat do zamieszkania, który docenia coraz więcej osób – spokojną i zieloną okolicę o potencjale niosącym wiele możliwości i doskonale prognozującym na nadchodzące lata. Kierunkowo moje wykształcenie związane jest z pracą w agencji, posiadam licencjat agenta nieruchomości. Moja wcześniejsza praca zawodowa związana była z handlem bezpośrednim, dzięki czemu zdobyłam szerokie zdolności interpersonalne, elastyczność w stosunku do Klienta oraz otwartość na jego potrzeby. Współpraca z Państwem pozwala mi poszerzać horyzonty, jestem przekonana, że razem znajdziemy idealne miejsce, które zyska nowe znaczenie – Państwa DOMU.

zobacz wiecej +

Poza pracą

Jestem mamą dwóch córek, tak więc jedną z najistotniejszych dla mnie rzeczy było stworzenie im prawdziwego, ciepłego miejsca, w którym będą dorastać. Dom czy mieszkanie bez uczuciowego zaangażowania pozostaje tylko budynkiem, dopiero gdy wkładamy w niego serce, staje się naszym miejscem na ziemi, miejscem, do którego zawsze chętnie wracamy. Hiszpańskie przysłowie „Mi casa es su casa – mój dom jest twoim domem" towarzyszy mi każdego dnia, otaczam się przyjaciółmi, z którymi uwielbiam spędzać wolny czas przy rozmowach. Prawdziwy relaks i wytchnienie od codzienności przynosi mi otoczenie natury, spacery po lesie, wyjazd na działkę, praca „z zielenią” – jako wzrokowiec, cenię sobie estetykę otoczenia. Jedną z moich pasji, którą udało mi się zaszczepić również w córkach, jest czytanie, szczególnie cenię sobie książki Harlana Cobena, którego uważam za niekwestionowanego króla powieści kryminalnych.

zobacz wiecej +

Moje dane

Obszar działania: Mieszkania zakup/sprzedaż, Mieszkania najem/wynajem, Domy zakup/sprzedaż, Domy najem/wynajem, Lokale usługowe zakup/sprzedaż, Lokale usługowe najem/wynajem, Biura zakup/sprzedaż, Biura najem/wynajem, Grunty inwestycyjne zakup/sprzedaż, Ursus

Tel: 534705022

Moje rekomendacje

POWIĘKSZ
POWIĘKSZ
POWIĘKSZ
POWIĘKSZ
POWIĘKSZ
POWIĘKSZ
POWIĘKSZ
POWIĘKSZ
POWIĘKSZ
POWIĘKSZ
POWIĘKSZ
POWIĘKSZ

Poznaj nasz zespół

kontakt

Adres biura
ul. Kopernika 30 lok. 10,
00-950 Warszawa
Izabela Rokicka
Kierownik biura
Magdalena Szelenbaum
Koordynator ds. Ofert
>zgłoś nam ofertę  wynajmu albo sprzedaży <
Licencjonowani pośrednicy
w obrocie nieruchomościami:
Rafał Szelenbaum
Licencja nr 20579
Facebook