Beata Puszczewicz - Ekspert d/s Nieruchomości

W pracy

Moim miastem jest Warszawa. Kocham to pełne życia i czasami ponure miasto. Tutaj się wychowałam i zawsze z chęcią wracam z wielu podróży. Najlepiej czuję się na Powiślu, gdzie mieszkam od dziecka i znam każdy kąt. Pięć lat temu trafiłam do biura nieruchomości i przepowiednia szefów Agencji, że jest to praca dla mnie sprawdziła się. Oddano mi „pod opiekę” Śródmieście i to był szczęśliwy traf. Czasami śmiejemy się, że zostałam „Królową Śródmieścia”. Jestem wesołym i uśmiechniętym człowiekiem, nastawionym pozytywnie do ludzi. Ponieważ dla mnie dom znaczy wiele, z całych sił poszukuję najlepszego „domu” dla ludzi, którzy szukają swojego miejsca do życia. Staram się odnaleźć to co może być najlepsze, najpiękniejsze dla osób, które spotykam. Czasami biegam jak szalona i odwiedzam wiele różnych domów, aby sprostać oczekiwaniom moich klientów. I czuję się naprawdę zadowolona, gdy uda się wspólnie odnaleźć właśnie to miejsce – gdzie ludzie chcą zamieszkać. Uważam, że Dom to nie tylko kilka ścian, ale miejsce które budzi nasze emocje, pragnienia i poczucie, że tutaj będziemy szczęśliwi. I w ten sposób sprawdza się moje idealistyczne podejście do życia. Aby zapewnić bezpieczeństwo transakcji i mieć pewność, że mogę służyć radą jako ekspert ds. nieruchomości ukończyłam roczne studia podyplomowe z zakresu wyceny nieruchomości oraz kursy na pośrednika i zarządcę nieruchomości. Praca Agenta wiąże się także z bardziej „przyziemnymi sprawami” - musi on zadbać o bezpieczeństwo zawieranej transakcji oraz komfort zakupu mieszkania. Agent ma wiedzę z rynku nieruchomości, zna ceny transakcyjne lokalnego rynku, służy pomocą w zorganizowaniu procesu zakupu, sprawdza sytuację prawną nieruchomości, pomaga w zebraniu dokumentów, towarzyszy klientowi, aż do formalnego przekazania lokalu. I w tym zakresie również mogą Państwo na mnie polegać. Zakładam , że współpraca ze mną będzie nie tylko przyjemna, ale także profesjonalna. I bardzo serdecznie Państwa zapraszam do naszego biura.

zobacz wiecej +

Poza pracą

W życiu cenię niezależność, wolność i swobodę działania. Kocham ludzi twórczych, którzy wymykają się schematom i potrafią widzieć świat w jasnych barwach. Od dziecka mieszam w Warszawie, od wielu lat na Powiślu. Najpiękniej jest tu wiosną i latem. Lubię skarpę wiślaną, koło Starówki – gdy zapada zmrok i światełka miasta odbijają się w Wiśle, ogrody na dachu BUW-u – z przepiękną panoramą na dachy. Na Mariensztacie, gdy życie nabiera zbyt szybkiego tempa, mogę poczuć, że zatrzymał się czas. Życie płynie tu cicho i leniwie. Podoba mi się czytanie książek we „Wrzeniu świata” lub w „Czułym barbarzyńcy”. Śniadanie pysznie smakuje w „Alchemiku”. Obiad pracusie mogą zjeść w „Dziurce od klucza”. Lubię pospacerować nad Wisłą. Wieczorami często wybieram się do pobliskiego kina Kultura, gdzie można obejrzeć najlepsze filmy polskie, europejskie oraz tytuły nietypowe, których gdzie indziej nie można zobaczyć. Powiśle to miejsce, gdzie żyje się ciekawie i wygodnie. Wszystko jest w zasięgu ręki. I zawsze cieszę się z powrotu z moich podróży, bo to moje miejsce. Jestem podróżnikiem, ciągnie mnie do nowych miejsc, chciałabym zobaczyć cały świat. Uwielbiam latać. Nic nie sprawia mi większej przyjemności niż start samolotu. Docieram na wyspy najbardziej tajemnicze: Bali, Madera, Korfu, Sardynia, Sycylia i Korsyka. Zwiedziłam wszystkie stolice Europy. Moje ukochane miasta to Rzym, Bruksela, Paryż i Lizbona. Fascynuje mnie architektura, zwłaszcza największe budowle świata. Interesuje mnie schyłek XIX wieku, ze względu na intrygującą, dekadencką i zupełnie szaloną formę budynków, czego przykładem jest architektura Gaudiego. Chętnie czytam książki, ostatnio urzekła mnie szczególnie „Dom jako forma otwarta”, gdzie można przeczytać: „Oto jest dom. Dom z ziemi. Z drewna i piachu. Z wody, z powietrza, ze słońca. Z wiatru. Uwity z widoków, przesiąknięty pejzażem. Dom z pola, z sadu, z lasu. Oto jest dom wymoszczony ciągłym bytowaniem, skrojony pod życie, dom na miarę, dom-gniazdo, dom – wszystko wydaje się możliwe, dom – nic do stracenia. Oto jest dom, ich miejsce nieskończoności, formata przestrzeni”. Taki dom z pewnością warto odnaleźć.

zobacz wiecej +

Moje dane

Języki: angielski

Obszar działania: Mieszkania zakup/sprzedaż, Mieszkania najem/wynajem, Domy zakup/sprzedaż, Domy najem/wynajem, Lokale usługowe zakup/sprzedaż, Lokale usługowe najem/wynajem, Śródmieście

Tel: 793343922

Moje rekomendacje

POWIĘKSZ
POWIĘKSZ
POWIĘKSZ
POWIĘKSZ
POWIĘKSZ
POWIĘKSZ
POWIĘKSZ

Poznaj nasz zespół

kontakt

Adres biura
ul. Kopernika 30 lok. 10,
00-950 Warszawa
Izabela Rokicka
Kierownik biura
Magdalena Szelenbaum
Koordynator ds. Ofert
>zgłoś nam ofertę  wynajmu albo sprzedaży <
Licencjonowani pośrednicy
w obrocie nieruchomościami:
Rafał Szelenbaum
Licencja nr 20579
Facebook