Marek Bielawski - Ekspert ds. nieruchomości

W pracy

Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami. Przygodę z branżą pośrednictwa na rynku nieruchomości rozpocząłem około 9 lat temu. Moim rejonem pracy jest warszawska Ochota głównie stara. Urodziłem się w tej dzielnicy i znam ją doskonale. Model działania firmy RS Real Estate oraz mój oparty jest na rejonizacji, lokalności i znajomości konkretnego obszaru miasta, dzięki temu nasi klienci zyskują kompleksową usługę. Ochota charakteryzuję się spójnością architektoniczną, jako dzielnica bezpośrednio sąsiadująca z centrum zapewnia doskonała komunikację i pełną infrastrukturę niezbędną do życia. To co ja cenię w tej dzielnicy to jedna z największych pozostałości przedwojennej Warszawy tj. Rejon filtrów tak. Zwane Kolonię Lubeckiego i Staszica. Serdecznie zapraszam do kontaktu, chętnie opowiem więcej o tym wyjątkowym zakątku Warszawy jakim jest Ochota.

zobacz wiecej +

Poza pracą

Ojciec, mąż, żeglarz oraz były sportowiec. W czasie wolnym koncentruję swoją uwagę na spędzaniu czasu z rodziną i przyjaciółmi. Cenię zasadę” work-life balance” z prostego powodu, wszystkiemu co robię w życiu staram się oddawać w pełni, bo tylko przy pełnej koncentracji odnoszę oczekiwane efekty.

Moje dane

Języki: angielski

Obszar działania: Mieszkania zakup/sprzedaż, Mieszkania najem/wynajem, Lokale usługowe zakup/sprzedaż, Lokale usługowe najem/wynajem, Biura zakup/sprzedaż, Biura najem/wynajem, Ochota

Tel: 536309900

Moje rekomendacje

POWIĘKSZ
POWIĘKSZ
POWIĘKSZ
POWIĘKSZ
POWIĘKSZ
POWIĘKSZ

Poznaj nasz zespół

kontakt

Adres biura
ul. Kopernika 30 lok. 10,
00-950 Warszawa
Izabela Rokicka
Kierownik biura
Magdalena Szelenbaum
Koordynator ds. Ofert
>zgłoś nam ofertę  wynajmu albo sprzedaży <
Licencjonowani pośrednicy
w obrocie nieruchomościami:
Rafał Szelenbaum
Licencja nr 20579
Facebook