Do sprzedania trzypokojowy lokal na Powiślu

lokalizacja: Warszawa, Rozbrat

1 615 000 PLN

19 000 PLN / m2

Opis nieruchomości

Oferuję do sprzedania trzypokojowy lokal, który był dotychczas wykorzystywany na cele biurowe położony w zadbanej przedwojennej kamienicy z 1932 roku na warszawskim Powiślu. 
Lokal składa się z poniższych pomieszczeń:
- Salonu z wejściem z przedpokoju
- Pokoju z wejściem z przedpokoju i przejściem amfiladowym do salonu razem tworząc powierzchnię ok 40 m2.
- Drugiego pokoju ok. 25 m2 z wyjściem na balkon.
- Oddzielnej niewielkiej kuchni.
- Przedpokoju.
- Toalety z umywalką, którą moża powiększyć do pełnej łazienki np. adaptując część dużego przedpokoju.
Układ i wysokość lokalu czyni go reprezentacyjnym i przestrzennym biurem, kancelarią.
Idealnie nadaje się do funkcji biurowej, jako salon kosmetyczny, kacelarię prawną, studio fotograficzne ze wzglądu na doskonałą lokalizację, dobre doświetlenie światłem dziennym oraz sprawdzony układ dużych i wysokich pomieszczeń. 
Lokal posiada klimatyzację.
W lokalu zostaly odrestaurowane orginalne wnetrza z okresu miedzywojennego: stolarka drzwiowa oraz zdobienia na sufitach. Wysokosc kondygnacji wynosi 3.2 m. Na podłodze jest oryginalny dębowy parkiet.. Lokal
usytuowany jest na drugim piętrze w ładnej przedwojennej kamienicy z czystą klatką schodową oraz windą. Lokal stanowi spółdzielcze własnościowe prawo z księgą wieczystą. Grunty pod budynkiem są uregulowane. Mieszkanie można kupić na kredyt.
Kamienica wykorzystywana jest na cele mieszaniowe oraz nieuciążliwe cele biurowe. Czynsz administracyjny oraz opłaty za centralne ogrzewanie wraz z zaliczką na zużycie wody wynoszą około 900- 1100 PLN.  
Kamienica wygląda ładnie i posiada media miejskie jak gaz, woda, energia elektryczna. Ciepła woda jest podgrzewana przepływowym podgrzewaczem wody z możliwością instalacji jednofunkcyjnej termy.
Kamienica usytuowana jest w sąsiedztwie dwóch parków Parku Rydza- Śmigłego oraz Łazienki Królewskie, 500m do Sejmu, 800m do placu Trzech Krzyży. W sąsiedztwie znajdują się ambasady Francji, Niemiec, Kanady, USA itd. 
Okolica jest doskonale skomunikowana, autobusy, doskonały i szybki dojazd do stacji metra Politechnika oraz trasy Łazienkowskiej.  
GORĄCO POLECAM I ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA LOKALU! 

Kontakt do opiekuna:

RS Real Estate

Beata Puszczewicz
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.