Lokale biurowe- Kopernika, Śródmieście

lokalizacja: Warszawa, Mikołaja Kopernika

21 500 PLN

100 PLN / m2

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokale biurowe 215 m² lub o łącznej powierzchni 430 m².
Aktualizacja: od stycznia wynajęte zostały 3 pokoje na wprost od zaznaczonego na planie strzałką wejścia. Pozostałe wciąż dostępne. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. Rozmieszczenie i wielkość poszczególnych pomieszczeń widoczna na rzucie.

Lokal znajduje się przy ulicy Kopernika, w drugiej linii zabudowy od ulicy Krakowskie Przedmieście.
Świetna lokalizacja, bliskość metra M2, przystanku autobusowego (linie 106, 111, 116, 128, 175, 178, 180, 222, 503, 518, N44) i Uniwersytetu Warszawskiego daje duży potencjał inwestycyjny.
Przed budynkiem znajduje się paczkomat. Budynek wyposażony jest w system totupoint dla osób niewidomych. Biura znajdują się na 3 piętrze. Pozostałe pietra zajmowane są przez takich najemców jak: Urząd Pocztowy, Hostel, Drukarnia, Akademia Sztuk Walki Gorilla. Obiekt chroniony całodobowo przez firmę ochroniarską , dostęp do dwóch wind w tym jedną dla niepełnosprawnych. Przestrzeń biur oddzielona jest prywatnym wejściem z klatki schodowej wraz z kodami dostępu i domofonem. Wśród pomieszczeń pokój przeznaczony przez poprzednich najemców pod kuchnię i pokój przystosowany pod serwerownię.

Czynsz/m² to: 85,00 zł netto + koszty eksploatacyjne 15,00 zł netto w których zawarta jest energia cieplna, woda, ścieki, wywóz nieczystości , konserwacja wind, podatek od nieruchomości i wieczystego użytkowania gruntu, ochrona osób + obowiązujący vat.
Minimalny okres najmu 1 rok plus miesięczny okres wypowiedzenia (preferowany dłuższy najem).

Dodatkowo:
- prąd zgodnie ze zużyciem (przy intensywnym użyciu wszystkich klimatyzatorów i czajników w każdym pomieszczeniu koszty prądu wynosiły około 1 000-2 500 zł/msc.),
- możliwość najmu 2 miejsc postojowych, dodatkowo płatnych 500zł/ msc./ miejsce,
- możliwość skorzystania z usługi sprzątającej obsługującej obiekt za dodatkową opłatą,
- możliwość wynajęcia większych sal konferencyjnych z pełnym wyposażeniem na terenie obiektu.

Możliwość wynajmu całej powierzchni lub połowy.

Zapraszam na prezentację!

Kontakt do opiekuna:

RS Real Estate

Beata Puszczewicz
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.