Rekomendacje dla Elżbiety Glinki

  • Data dodania: 12.10.2022
  • Autor wpisu: Agnieszka Niwińska
LIST REFERENCYJNY


Elżbieta Glinka podczas naszej współpracy wykazała się dużą inicjatywą, uczciwością i niebywałą energią, co sprawiło, że w czasach zastoju na rynku nieruchomości (lato 2022) szybko znalazła kupca na moje mieszkanie przy ulicy Sołtana 4 na warszawskim Bemowie.
Jej pomoc w sprzedaży nieruchomości okazała się bezcenna. Próbowałam przez jakiś czas sama znaleźć kupującego, jednak bezskutecznie. Dopiero z Elżbietą Glinką sprawy nabrały tempa, a kupiec znalazł się po zaledwie 2 miesiącach!
Wspomnę, że 2022 rok to rok bardzo ciężki zarówno dla zainteresowanych kupnem (utrudnienia w otrzymaniu kredytu, inflacja), jak również dla sprzedających (duża ilość mieszkań na rynku). Liczyłam na cud, a po prostu potrzebowałam dobrego agenta!
Dodam, że moje mieszkanie było obciążone kredytem hipotecznym, a kupujący potrzebował posiłkowania się kredytem, więc bez wsparcia agenta mielibyśmy więcej formalności i niepotrzebnego stresu. Współpraca z agentem ułatwiła nam wszystkim życie. Elżbieta Glinka czuwała nad sprawnym przebiegiem procesu sprzedaży na każdym etapie - włącznie ze znalezieniem notariusza, koordynacją przepływu dokumentów, spisaniem liczników i oddaniem kluczy.
Polecam usługi Elżbiety Glinki z całego serca. Lepszego agenta nie mogą sobie Państwo wymarzyć.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.