Zostań naszym Partnerem w biznesie!

Nasza Sieć Partnerska powstała z pasji. Połączyliśmy nasze ogromne doświadczenie, żeby stworzyć miejsce do którego Ciebie zapraszamy!

Rafał Szelenbaum - pośrednik i manager, ostatnie 11 lat pomaga kandydatom na pośredników w zawodowym starcie. Jak mówi sam o sobie: „zdecydowanie preferuje kontakt z żywym człowiekiem, nie lubię maili i komunikatorów”. Współwłaściciel recamp.pl, Szef komisji MLS w Warszawskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Prezes Zarządu RS Real Estate. Związany z rynkiem nieruchomości ponad 20 lat.

Marcin Tauber - manager i od niedawna pośrednik. Czas zawodowy przebiegał mu na organizacji i zarządzaniu sieciami franczyzowymi. Zawodowe szlify zbierał w bankach m. in. w Alior Banku, gdzie współtworzył sieć franczyzową od podstaw. Jego motto to: „prowadź biznes w sposób relacyjny”. Były członek zarządu Polskiej Organizacji Franczyzodawców. Na rynku nieruchomości 4 lata, z franczyzą związany od 20 lat.

Dla nas liczy się biznes oparty o twarde reguły ekonomii, jednocześnie prowadzony na zasadach partnerskich. Słuchamy a nie tylko mówimy. Wdrażamy, zmieniamy, ułatwiamy biznes. Otrzymujesz sprawdzony pomysł, szkolenia i przede wszystkim nasze osobiste zaangażowanie i wsparcie.

  • Jesteś Partnerem, więc prowadzisz biznes w grupie RS, pod własną marką.
  • Jesteś Partnerem, więc otrzymujesz nieograniczony dostęp do wiedzy i proponowanych rozwiązań biznesowych.
  • Jesteś Partnerem, więc wspólnie tworzymy promocje ogłoszeń i korzystasz z tych samych programów CRM- owych.
  • A co najważniejsze – jesteś Partnerem, więc wspólnie tworzymy tę sieć!
Nasza sieć wykorzystuje efekt skali. Z jednej strony otrzymujesz dostęp do sprawdzonych rozwiązań biznesowych implementowanych do tej pory dla „dużych” graczy rynkowych a z drugiej strony wspólnie minimalizujemy koszty publikacji ogłoszeń czy zakupu niezbędnych materiałów poligraficznych.

Brzmi dobrze? A to nie wszystko.
To jak? Widzimy się? Zadzwoń 782-892-028.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.