Park Dworski w centrum Polski!

lokalizacja: Trzebuchów

629 000 PLN

29 PLN / m2

Opis nieruchomości

Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu niezwykłą działkę o powierzchni 2,17 ha, która stanowi prawdziwy klejnot - Park Dworski w malowniczym Trzebuchowie. Ta wyjątkowa posiadłość nie tylko zachwyca swoim urokiem, ale również oferuje niezliczone możliwości zagospodarowania.

Dzięki szczegółowemu planowi zagospodarowania przestrzennego, który został specjalnie przygotowany dla tego miejsca, istnieje możliwość realizacji różnorodnych przedsięwzięć. Na terenie działki można z powodzeniem wybudować ekskluzywny hotel, prowadzić działalność agroturystyczną czy też stworzyć unikalny azyl, siedlisko marzeń! 

Niezaprzeczalnym atutem tej nieruchomości jest jej przepiękny drzewostan i parkowy krajobraz, które nadają jej niepowtarzalny charakter i wyjątkowy klimat. Zdjęcia nie są w stanie oddać w pełni tego magicznego miejsca, dlatego serdecznie zachęcam do osobistego obejrzenia.

Położenie działki również zasługuje na uwagę - zaledwie 30 km na wschód od Konina, w połowie drogi między Poznaniem a Warszawą (25 minut samochodem do węzła Koło). Trochę dalej, bo ok. 40 km jest do węzła Włocławek Zachód za autostradzie A1. Trzebuchów, zlokalizowany w gminie Osiek Mały, powiat kolski. To nie tylko doskonałe miejsce do inwestycji, ale również idealna przestrzeń do relaksu i odpoczynku wśród natury.

Zapraszam serdecznie do osobistej wizyty - przekonajcie się Państwo sami, jakie możliwości kryje w sobie ten wyjątkowy Park Dworski.

Opiekun oferty: Michał Kocik (lic. nr 23515) tel. 575 115 215
Malva Nieruchomości Turek, ul Żeromskiego 37

Zapewniamy wsparcie przy uzyskaniu kredytu.

Szukasz innej nieruchomości? Zadzwoń do mnie, pomogę!

Kontakt do opiekuna:

RS Real Estate

Michał Kocik
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.