Klimatyczne mieszkanie na Mariensztacie

lokalizacja: Warszawa, Bednarska

1 300 000 PLN

16 729 PLN / m2

Opis nieruchomości

Sprzedaż mieszkania wstrzymana do końca marca 2024.


Dwupoziomowe klimatyczne mieszkanie przy ulicy Bednarskiej, niedaleko Krakowskiego Przedmieścia.

Powierzchnia podana w KW 77, 71 m2, w obrysie podłogi powierzchnia wynosi 146,0 m2,

Mieszkanie na dwóch poziomach. Składa się z 4 pokoi, 2 łazienek, kuchni i trzech korytarzy.  Na podłogach pokoi parkiet, w łazienkach, kuchni i korytarzu bardzo oryginalny gres. Na pierwszym poziomie, dwa pokoje (można przerobić na trzy pokoje), kuchnia i łazienka. Na drugim poziomie dwa pokoje i łazienka z narożną wanną i toaletą. Mieszkanie dwustronne.

Możliwość powiększenia metrażu poprzez odkupienie od wspólnoty pomieszczenia suszarni (26 m2), znajdującego się obok mieszkania.

Niekonwencjonalny wystrój wnetrz. Unikatowe meble, tapety i wyposażenie łazienek sprowadzane z  zagranicy. Elektryczny kominek. Na ścianach tapety, sufity częściowo podwieszane, sztukaterie.

Lokal nadaje się zarówno na mieszkanie dla rodziny, jak i na cele inwestycyjne.

Okna mieszkania wychodzą na ulicę Bednarską oraz na drugą stronę  - na zielone alejki Mariensztatu - z daleka widać kościół św. Anny i kolumnę Zygmunta.

W najbliższej okolicy: Rynek Mariensztacki, Stare Miasto i Krakowskie Przedmieście, skwery, parki (np. park przy Bibliotece Uniwersyteckiej), place zabaw, sklepy i inne punkty usługowe, urocze kawiarnie, a także punkty kulturalne (BUW, Centrum Nauki Kopernik).

Bardzo dobry punkt komunikacyjny: stacja metra M2 Centrum Nauki Kopernik (800 m - 10 min. pieszo), tramwaje (przystanek Stare Miasto (500 m - 5 min. pieszo), autobusy (przystanek Mariensztat 50 m - pół minuty pieszo) Plac Zamkowy, Stare Miasto (500 m - 5 min. pieszo).


Stan prawny: wyodrębniona własność
Czynsz: ok. 1000 zł

Zapraszam,

Beata Puszczewicz
tel.793-343-922
mail: puszczewicz@rsgroup.pl
RS REAL ESTATE

Kontakt do opiekuna:

RS Real Estate

Beata Puszczewicz
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.