3 200,00 PLN (84,21 PLN)

Dwupokojowe do wynajęcia

Mieszkanie na wynajem,
Warszawa, Międzynarodowa

Kontakt z agentem: RS Real Estate
Opis nieruchomości

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia
Warszawa, Saska Kępa

Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie położone w jednej z najbardziej lubianych części Warszawy, na klimatycznej Saskiej Kępie. To idealne miejsce dla jednej osoby lub pary, która szuka spokojnej przestrzeni do życia na dłużej.

Mieszkanie jest nowoczesne, przytulne i bardzo funkcjonalne. Wnętrze zostało wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty oraz meble, dzięki czemu można wprowadzić się od razu, bez dodatkowych nakładów. Jasne pomieszczenia i przemyślany układ zapewniają wygodę na co dzień.

Atuty mieszkania:
• 2 komfortowe pokoje
• w pełni umeblowane i wyposażone
• nowoczesna i zadbana przestrzeń
• spokojna, zielona okolica
• blisko parków i terenów spacerowych
• bardzo dobra komunikacja miejska
• szybki dojazd do centrum Warszawy
• dostępne miejsca parkingowe w okolicy
• ciche otoczenie sprzyjające odpoczynkowi i pracy zdalnej

Saska Kępa od lat przyciąga osoby, które cenią miejski styl życia połączony ze spokojem i zielenią. W pobliżu znajdują się kawiarnie, restauracje, sklepy oraz tereny rekreacyjne.

Mieszkanie dostępne na wynajem długoterminowy. Preferowany najem dla jednej osoby lub pary, bez dużej rotacji najemców.

Do ceny najmu należy doliczyć opłaty eksploatacyjne (ok.660zł) 
Wymagana kaucja 5000zł
Preferowany najem okazjonalny

Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji.

Mapa
Kontakt z agentem

RS Real Estate

Rafał Szelenbaum
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.